0678H9100-02
Numer produktu DigiKey
5923-0678H9100-02TR-ND - Taśma i szpula (TR)
5923-0678H9100-02CT-ND - Taśma cięta (CT)
5923-0678H9100-02DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0678H9100-02
Opis
FUSE BRD MT 10A 250VAC 125VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 A 250 V ~ 125 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 2-SMD, blok z kwadratową końcówką
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0678H9100-02 Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
100A~, 1,5kA=
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Topnienie I²t
90.0
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
AEC-Q200, cURus
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,386" x 0,120" x 0,120" (9,80mm x 3,05mm x 3,05mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.006 Ohms
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V