0650C2000-11
Numer produktu DigiKey
5923-0650C2000-11-ND
Producent
Numer produktu producenta
0650C2000-11
Opis
CERAMIC TUBE FUSE, 5X20 MM SIZE,
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 A 250 V ~ Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, ceramiczna Wymagany uchwyt 5mm x 20mm
Kategoria
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
1,5kA
Opakowanie
Zbiorcze
Topnienie I²t
3.09
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, UKCA
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,787" (5,00mm x 20,00mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.068 Ohms
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V