WLS28-2XW850SQ
Numer produktu DigiKey
2170-WLS28-2XW850SQ-ND
Producent
Numer produktu producenta
WLS28-2XW850SQ
Opis
WORK LIGHT STRIP 850MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Światło zadaniowe Białe, chłodne 33,46" (850,0mm) 12 - 30V= Płaskie, przezroczyste
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WLS28-2XW850SQ Modele
Kategoria
Funkcje
Łączone kaskadowo
Producent
Banner Engineering Corporation
Materiał obudowy
Aluminium (Al)
Seria
Trwałość znamionowa
75,000h
Opakowanie
Skrzynka
Styl zakończenia
Złącze (M12)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Kolor oświetlenia
Białe, chłodne
Stopień ochrony
IP65/IP67/IP69K - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Strumień świetlny
2400lm
Typ soczewki
Płaskie, przezroczyste
Długość
33,46" (850,0mm)
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus
Profil (szer. x wys.)
1,10" x 0,83" (28,0mm x 21,0mm)
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
12 - 30V=