WLS28-2XGR-285XQ
Numer produktu DigiKey
2170-WLS28-2XGR-285XQ-ND
Producent
Numer produktu producenta
WLS28-2XGR-285XQ
Opis
DUAL COLOR LIGHT STRIP 285MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Światło zadaniowe Zielone, czerwone 11,22" (285,0mm) 12 - 30V= Płaskie, przezroczyste
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WLS28-2XGR-285XQ Modele
Kategoria
Funkcje
Łączone kaskadowo
Seria
Trwałość znamionowa
75,000h
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Kolor oświetlenia
Zielone, czerwone
Stopień ochrony
IP50 - pyłoszczelność
Strumień świetlny
300lm zielone, 200lm czerwone
Typ soczewki
Płaskie, przezroczyste
Długość
11,22" (285,0mm)
Profil (szer. x wys.)
1,10" x 0,83" (28,0mm x 21,0mm)
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
12 - 30V=