WLS28-2XGR-285SQ
Numer produktu DigiKey
2170-WLS28-2XGR-285SQ-ND
Producent
Numer produktu producenta
WLS28-2XGR-285SQ
Opis
WLS28-2 DUAL COLOR LIGHT STRIP;
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Światło zadaniowe Zielone, czerwone 11,22" (285,0mm) 12 - 30V= Płaskie, przezroczyste
Kategoria
Funkcje
Łączone kaskadowo
Seria
Trwałość znamionowa
75,000h
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Kolor oświetlenia
Zielone, czerwone
Stopień ochrony
IP65/IP67/IP69K - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Strumień świetlny
300lm zielone, 200lm czerwone
Typ soczewki
Płaskie, przezroczyste
Długość
11,22" (285,0mm)
Profil (szer. x wys.)
1,10" x 0,83" (28,0mm x 21,0mm)
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
12 - 30V=