WLS27XDW710HSQ
Numer produktu DigiKey
2170-WLS27XDW710HSQ-ND
Producent
Numer produktu producenta
WLS27XDW710HSQ
Opis
WLS27 WORK LIGHT STRIP; HEAVY DI
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Światło zadaniowe Białe, chłodne 27,95" (710,0mm) 12 - 30V= Rurowe, rozpraszające
Kategoria
Napięcie - zasilania
12 - 30V=
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Stopień ochrony
IP66/IP67/IP69K - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Kolor oświetlenia
Białe, chłodne
Typ soczewki
Rurowe, rozpraszające
Strumień świetlny
2000lm
Długość
27,95" (710,0mm)
Bazowy numer produktu
Profil (szer. x wys.)
Śr. 1,06" (27,0mm)