WLS27CWGRYB5-0285HS24Q
Numer produktu DigiKey
2170-WLS27CWGRYB5-0285HS24Q-ND
Producent
Numer produktu producenta
WLS27CWGRYB5-0285HS24Q
Opis
WLS27 MULTICOLOR LIGHT STRIP; LE
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Światło zadaniowe Niebieskie, zielone, czerwone, białe, żółte 11,22" (285,0mm) 24V= Płaskie, rozpraszające
Kategoria
Napięcie - zasilania
24V=
Producent
Banner Engineering Corporation
Funkcje
Łączone kaskadowo
Seria
Materiał obudowy
Aluminium (Al)
Opakowanie
Skrzynka
Styl zakończenia
Złącze (M12)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 50°C
Kolor oświetlenia
Niebieskie, zielone, czerwone, białe, żółte
Stopień ochrony
IP66/IP67/IP69K - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Strumień świetlny
100lm niebieskie, 320lm zielone, 148lm czerwone, 520lm białe, 456lm żółte
Typ soczewki
Płaskie, rozpraszające
Długość
11,22" (285,0mm)
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus
Profil (szer. x wys.)
Śr. 1,06" (27,0mm)