WLS15CWR1200DSQP
Numer produktu DigiKey
2170-WLS15CWR1200DSQP-ND
Producent
Numer produktu producenta
WLS15CWR1200DSQP
Opis
DUAL COLOR LIGHT STRIP 920MM
Szczegółowy opis
Światło zadaniowe Czerwone, białe 47,24" (1200,0mm) 12 - 24V= Płaskie, rozpraszające
Modele EDA/CAD
WLS15CWR1200DSQP Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
12 - 24V=
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-40°C - 60°C
Kolor oświetlenia
Czerwone, białe
Strumień świetlny
1400lm czerwone, 440lm białe
Długość
47,24" (1200,0mm)
Profil (szer. x wys.)
1,20" x 0,61" (30,6mm x 15,5mm)