WLS15CWR0360DSQP
Numer produktu DigiKey
2170-WLS15CWR0360DSQP-ND
Producent
Numer produktu producenta
WLS15CWR0360DSQP
Opis
DUAL COLOR LIGHT STRIP 360MM
Szczegółowy opis
Światło zadaniowe Czerwone, białe 14,17" (360,0mm) 12 - 24V= Płaskie, rozpraszające
Modele EDA/CAD
WLS15CWR0360DSQP Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
12 - 24V=
Opakowanie
Torba
Temperatura robocza
-40°C - 60°C
Kolor oświetlenia
Czerwone, białe
Strumień świetlny
350lm czerwone, 110lm białe
Długość
14,17" (360,0mm)
Profil (szer. x wys.)
1,20" x 0,61" (30,6mm x 15,5mm)