WLS15CWB0360DSQP
Numer produktu DigiKey
2170-WLS15CWB0360DSQP-ND
Producent
Numer produktu producenta
WLS15CWB0360DSQP
Opis
DUAL COLOR LIGHT STRIP 360MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Światło zadaniowe Niebieskie, białe 14,17" (360,0mm) 12 - 24V= Płaskie, rozpraszające
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WLS15CWB0360DSQP Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
12 - 24V=
Producent
Banner Engineering Corporation
Funkcje
Łączone kaskadowo
Seria
Materiał obudowy
Aluminium (Al)
Opakowanie
Zbiorcze
Styl zakończenia
Kabel ze złączem (M12)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 60°C
Kolor oświetlenia
Niebieskie, białe
Stopień ochrony
IP66/IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Strumień świetlny
350lm niebieskie, 50lm białe
Typ soczewki
Płaskie, rozpraszające
Długość
14,17" (360,0mm)
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus
Profil (szer. x wys.)
1,20" x 0,61" (30,6mm x 15,5mm)