WLS15CGR0640DSQP
Numer produktu DigiKey
2170-WLS15CGR0640DSQP-ND
Producent
Numer produktu producenta
WLS15CGR0640DSQP
Opis
DUAL COLOR LIGHT STRIP 640MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Światło zadaniowe Zielone, czerwone 25,20" (640,0mm) 12 - 24V= Płaskie, rozpraszające
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WLS15CGR0640DSQP Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
12 - 24V=
Producent
Banner Engineering Corporation
Funkcje
Łączone kaskadowo
Seria
Materiał obudowy
Aluminium (Al)
Opakowanie
Skrzynka
Styl zakończenia
Kabel ze złączem (M12)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 60°C
Kolor oświetlenia
Zielone, czerwone
Stopień ochrony
IP66/IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Strumień świetlny
420lm zielone, 220lm czerwone
Typ soczewki
Płaskie, rozpraszające
Długość
25,20" (640,0mm)
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus
Profil (szer. x wys.)
1,20" x 0,61" (30,6mm x 15,5mm)