WLH60XW640B
Numer produktu DigiKey
2170-WLH60XW640B-ND
Producent
Numer produktu producenta
WLH60XW640B
Opis
HI-TEMP WORK LIGHT 640MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Światło zadaniowe Białe, chłodne 25,20" (640,0mm) 21 - 28V= Płaskie, przezroczyste
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WLH60XW640B Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
21 - 28V=
Producent
Banner Engineering Corporation
Materiał obudowy
Aluminium (Al)
Seria
Trwałość znamionowa
36,000h
Opakowanie
Skrzynka
Styl zakończenia
Odprowadzenia kablowe
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Kolor oświetlenia
Białe, chłodne
Stopień ochrony
IP67/ IP68G/IP69K - pyłoszczelne, odporne na oleje i wodę, wodoszczelne
Strumień świetlny
2300lm
Typ soczewki
Płaskie, przezroczyste
Długość
25,20" (640,0mm)
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus
Profil (szer. x wys.)
2,40" x 1,23" (60,9mm x 31,3mm)