WLF12XW2000S24QP
Numer produktu DigiKey
2170-WLF12XW2000S24QP-ND
Producent
Numer produktu producenta
WLF12XW2000S24QP
Opis
FLEXIBLE STRIP LIGHT, 2000MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Kategoria
Temperatura - próby
25°C
Producent
Banner Engineering Corporation
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
24V
Seria
Lumeny/wat przy prądzie - próba
85lm/W
Opakowanie
Skrzynka
Prąd - maks.
1,1A
Status części
Aktywny
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
80
Typ
Moduł LED
Kąt widzenia
120°
Kolor
Białe, chłodne
Funkcje
IP66, IP67, IP69K, ze złączem
CCT (K)
5000K
Rozmiar / wymiar
2024,89mm x 14,80mm (dł. x szer.)
Konfiguracja
Liniowa listwa oświetleniowa, elastyczna
Wysokość
6,40mm
Strumień świetlny przy prądzie/temperaturze
1900lm (typ.)
Powierzchnia emitująca światło (LES)
2000,00mm x 14,80mm (dł. x szer.)
Prąd - próby
933mA