WLC60XW340AQ
Numer produktu DigiKey
2170-WLC60XW340AQ-ND
Producent
Numer produktu producenta
WLC60XW340AQ
Opis
WORK LIGHT STRIP 340MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Światło zadaniowe Białe, chłodne 13,39" (340,0mm) 12 - 30V= Płaskie, przezroczyste
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WLC60XW340AQ Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
12 - 30V=
Producent
Banner Engineering Corporation
Materiał obudowy
Aluminium (Al), niklowane
Seria
Trwałość znamionowa
60,000h
Opakowanie
Skrzynka
Styl zakończenia
Złącze (M12)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Kolor oświetlenia
Białe, chłodne
Stopień ochrony
IP67/ IP68G/IP69K - pyłoszczelne, odporne na oleje i wodę, wodoszczelne
Strumień świetlny
1300lm
Typ soczewki
Płaskie, przezroczyste
Długość
13,39" (340,0mm)
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus
Profil (szer. x wys.)
2,40" x 1,23" (60,9mm x 31,3mm)