WLB92ZCWW550PBQMB
Numer produktu DigiKey
2170-WLB92ZCWW550PBQMB-ND
Producent
Numer produktu producenta
WLB92ZCWW550PBQMB
Opis
WLB92 WORK LIGHT BAR; SWITCHED O
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Światło zadaniowe Białe, ciepłe 21,65" (550,0mm) 120V~ Rurowe, rozpraszające
Kategoria
Funkcje
Łączone kaskadowo, ściemniane, włącznik/wyłącznik
Styl zakończenia
Złącze
Temperatura robocza
-35°C - 50°C
Kolor oświetlenia
Białe, ciepłe
Strumień świetlny
3510lm
Długość
21,65" (550,0mm)
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus
Profil (szer. x wys.)
3,82" x 4,09" (97,0mm x 104,0mm)
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
120V~