WLB92ZCWW1100PBQMB
Numer produktu DigiKey
2170-WLB92ZCWW1100PBQMB-ND
Producent
Numer produktu producenta
WLB92ZCWW1100PBQMB
Opis
WLB92 WORK LIGHT BAR; SWITCHED O
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Światło zadaniowe Białe 43,31" (1100,0mm) 100 - 277V~ Rurowe, rozpraszające
Kategoria
Napięcie - zasilania
100 - 277V~
Funkcje
Łączone kaskadowo, ściemniane, włącznik/wyłącznik
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów
Kolor oświetlenia
Białe
Temperatura robocza
-40°C - 45°C
Długość
43,31" (1100,0mm)
Profil (szer. x wys.)
3,82" x 4,09" (97,0mm x 104,0mm)