WLB92ZC1100PBQMB
Numer produktu DigiKey
2170-WLB92ZC1100PBQMB-ND
Producent
Numer produktu producenta
WLB92ZC1100PBQMB
Opis
WORK LIGHT DIMMABLE 1100MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Światło zadaniowe Białe, chłodne 43,31" (1100,0mm) 120V~ Rurowe, rozpraszające
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WLB92ZC1100PBQMB Modele
Kategoria
Funkcje
Łączone kaskadowo, ściemniane, włącznik/wyłącznik
Producent
Banner Engineering Corporation
Materiał obudowy
Aluminium (Al)
Seria
Trwałość znamionowa
50,000h
Opakowanie
Skrzynka
Styl zakończenia
Złącze
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 45°C
Kolor oświetlenia
Białe, chłodne
Stopień ochrony
IP40
Strumień świetlny
7150lm
Typ soczewki
Rurowe, rozpraszające
Długość
43,31" (1100,0mm)
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus
Profil (szer. x wys.)
3,82" x 4,09" (97,0mm x 104,0mm)
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
120V~