WLB92X550PWMQ
Numer produktu DigiKey
2170-WLB92X550PWMQ-ND
Producent
Numer produktu producenta
WLB92X550PWMQ
Opis
WLB92 WORK LIGHT BAR; PWM DIMMIN
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Światło zadaniowe Białe 21,65" (550,0mm) 24V= Rurowe, rozpraszające
Kategoria
Napięcie - zasilania
24V=
Funkcje
Możliwość ściemniania
Styl zakończenia
Złącze (M12)
Kolor oświetlenia
Białe
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Strumień świetlny
3510lm
Długość
21,65" (550,0mm)
Profil (szer. x wys.)
3,82" x 4,09" (97,0mm x 104,0mm)