WLB92X1100PWMQ
Numer produktu DigiKey
2170-WLB92X1100PWMQ-ND
Producent
Numer produktu producenta
WLB92X1100PWMQ
Opis
WLB92 WORK LIGHT BAR; PWM DIMMIN
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Światło zadaniowe Białe 43,31" (1100,0mm) 24V= Rurowe, rozpraszające
Kategoria
Napięcie - zasilania
24V=
Producent
Banner Engineering Corporation
Funkcje
Możliwość ściemniania
Seria
Materiał obudowy
Aluminium (Al)
Opakowanie
Skrzynka
Trwałość znamionowa
50,000h
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Złącze (M12)
Kolor oświetlenia
Białe
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Strumień świetlny
7150lm
Stopień ochrony
IP40
Długość
43,31" (1100,0mm)
Typ soczewki
Rurowe, rozpraszające
Profil (szer. x wys.)
3,82" x 4,09" (97,0mm x 104,0mm)