WLB32ZC1130EMQM
Numer produktu DigiKey
2170-WLB32ZC1130EMQM-ND
Producent
Numer produktu producenta
WLB32ZC1130EMQM
Opis
WLB32 WORK LIGHT BAR; MOTION SEN
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Światło zadaniowe Białe, chłodne 44,49" (1130,0mm) 90 - 264V~ Rurowe, rozpraszające
Kategoria
Funkcje
Łączone kaskadowo, wykrywaniu ruchu, nakładka
Trwałość znamionowa
50,000h
Styl zakończenia
Złącze
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Strumień świetlny
3000lm
Długość
44,49" (1130,0mm)
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus
Profil (szer. x wys.)
1,26" x 1,89" (32,0mm x 48,0mm)
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
90 - 264V~