WLB32EX850PQ
Numer produktu DigiKey
2170-WLB32EX850PQ-ND
Producent
Numer produktu producenta
WLB32EX850PQ
Opis
WORK LIGHT 850MM, WHT, POE
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Światło zadaniowe Białe, chłodne 33,46" (850,0mm) 42,5 - 57V= Rurowe, rozpraszające
Kategoria
Moc - znamionowa
19,5W
Napięcie - zasilania
42,5 - 57V=
Trwałość znamionowa
70,000h
Styl zakończenia
Złącze (M12)
Temperatura robocza
-40°C - 50°C
Strumień świetlny
2250lm
Długość
33,46" (850,0mm)
Profil (szer. x wys.)
1,26" x 1,81" (32,0mm x 46,0mm)