WLB32EX285EPQ
Numer produktu DigiKey
2170-WLB32EX285EPQ-ND
Producent
Numer produktu producenta
WLB32EX285EPQ
Opis
WORK LIGHT 285MM, WHT, POE
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Światło zadaniowe Białe, chłodne 11,22" (285,0mm) 42,5 - 57V= Rurowe, rozpraszające
Kategoria
Moc - znamionowa
7,3W
Producent
Banner Engineering Corporation
Napięcie - zasilania
42,5 - 57V=
Seria
Materiał obudowy
Aluminium (Al)
Opakowanie
Skrzynka
Trwałość znamionowa
70,000h
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Złącze (M12)
Kolor oświetlenia
Białe, chłodne
Temperatura robocza
-40°C - 50°C
Strumień świetlny
750lm
Stopień ochrony
IP50 - pyłoszczelność
Długość
11,22" (285,0mm)
Typ soczewki
Rurowe, rozpraszające
Profil (szer. x wys.)
1,51" x 1,89" (38,4mm x 48,0mm)