WLB32C850PBQ
Numer produktu DigiKey
2170-WLB32C850PBQ-ND
Producent
Numer produktu producenta
WLB32C850PBQ
Opis
WORK LIGHT STRIP 850MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Światło zadaniowe Białe, chłodne 33,46" (850,0mm) 12 - 30V= Rurowe, rozpraszające
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WLB32C850PBQ Modele
Kategoria
Funkcje
Przełącznik wysokiej i niskiej intensywności oraz wyłącznik
Trwałość znamionowa
50,000h
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Kolor oświetlenia
Białe, chłodne
Strumień świetlny
2250lm
Długość
33,46" (850,0mm)
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus
Profil (szer. x wys.)
1,26" x 1,81" (32,0mm x 46,0mm)
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
12 - 30V=