WLB32C850EPBQ
Numer produktu DigiKey
2170-WLB32C850EPBQ-ND
Producent
Numer produktu producenta
WLB32C850EPBQ
Opis
WLB32 WORK LIGHT BAR; SWITCHED H
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Światło zadaniowe Białe 33,46" (850,0mm) 12 - 30V= Rurowe, rozpraszające
Kategoria
Napięcie - zasilania
12 - 30V=
Producent
Banner Engineering Corporation
Funkcje
Łączone kaskadowo, przełącznik wysokiej i niskiej intensywności oraz wyłącznik, nakładka
Trwałość znamionowa
50,000h
Kolor oświetlenia
Białe
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Strumień świetlny
2250lm
Długość
33,46" (850,0mm)
Profil (szer. x wys.)
1,51" x 1,89" (38,4mm x 48,0mm)