WLB32C1130PBQ
Numer produktu DigiKey
2170-WLB32C1130PBQ-ND
Producent
Numer produktu producenta
WLB32C1130PBQ
Opis
WORK LIGHT STRIP 1130MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Światło zadaniowe Białe, chłodne 44,49" (1130,0mm) 12 - 30V= Rurowe, rozpraszające
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WLB32C1130PBQ Modele
Kategoria
Funkcje
Przełącznik wysokiej i niskiej intensywności oraz wyłącznik
Producent
Banner Engineering Corporation
Materiał obudowy
Aluminium (Al)
Seria
Trwałość znamionowa
50,000h
Opakowanie
Skrzynka
Styl zakończenia
Złącze (M12)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Kolor oświetlenia
Białe, chłodne
Stopień ochrony
IP50 - pyłoszczelność
Strumień świetlny
3000lm
Typ soczewki
Rurowe, rozpraszające
Długość
44,49" (1130,0mm)
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus
Profil (szer. x wys.)
1,26" x 1,81" (32,0mm x 46,0mm)
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
12 - 30V=