VS8APFF50BQ3
Numer produktu DigiKey
2170-VS8APFF50BQ3-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS8APFF50BQ3
Opis
VS8 SERIES: BLUE LED FIXED FIELD
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Tłumienie tła Czujniki optyczne 1,969" (50mm) PNP - aktywowane światłem
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VS8APFF50BQ3 Modele
Kategoria
Czas odpowiedzi
500µs
Producent
Banner Engineering Corporation
Konfiguracja wyjściowa
PNP - aktywowane światłem
Seria
Źródło światła
Niebieskie LED
Opakowanie
Skrzynka
Metoda połączenia
Złącze
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP67, IEC, NEMA 6P
Metoda wykrywania
Tłumienie tła
Temperatura robocza
-20°C - 60°C
Odległość wykrywania
1,969" (50mm)
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
10V - 30V