T18-2VPFF50IR-2M
Numer produktu DigiKey
2170-T18-2VPFF50IR-2M-ND
Producent
Numer produktu producenta
T18-2VPFF50IR-2M
Opis
PHOTO SEN IR 50MM COMP PNP
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Tłumienie tła Czujniki optyczne 1,969" (50mm) PNP - aktywowane ciemnością/aktywowane światłem
Kategoria
Czas odpowiedzi
1,5ms
Producent
Banner Engineering Corporation
Konfiguracja wyjściowa
PNP - aktywowane ciemnością/aktywowane światłem
Seria
Źródło światła
Podczerwień LED
Opakowanie
Skrzynka
Metoda połączenia
Kabel
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP67, IP68, IP69K, IEC
Metoda wykrywania
Tłumienie tła
Długość kabla
78,74" (2m)
Odległość wykrywania
1,969" (50mm)
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Napięcie - zasilania
10V - 30V