SLSR30-450Q8
Numer produktu DigiKey
2170-SLSR30-450Q8-ND
Producent
Numer produktu producenta
SLSR30-450Q8
Opis
SLSR30-450Q8 EZ-SCREEN RECEIVER:
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kurtyna świetlna 30mm Dłoń/ramię Tylko odb
Kategoria
Wysokość ochrony
450mm
Producent
Banner Engineering Corporation
Liczba wiązek
30
Seria
Zakres roboczy
0,1m - 18,0m
Opakowanie
Skrzynka
Funkcje
Tylko odb
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP65 - pyłoszczelność, wodoodporność
Ochrona
Dłoń/ramię
Temperatura robocza
0°C - 55°C
Zdolność wykrywania
30mm
Napięcie - zasilania
24V=