SLSCE30-1350Q8
Numer produktu DigiKey
2170-SLSCE30-1350Q8-ND
Producent
Numer produktu producenta
SLSCE30-1350Q8
Opis
LIGHT CURTAIN HAND/ARM 30MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kurtyna świetlna 30mm Dłoń/ramię
Kategoria
Wysokość ochrony
1350mm
Producent
Banner Engineering Corporation
Zakres roboczy
0,1m - 18,0m
Seria
Stopień ochrony
IP65 - pyłoszczelność, wodoodporność
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
0°C - 55°C
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
24V=
Ochrona
Dłoń/ramię
Bazowy numer produktu
Zdolność wykrywania
30mm