SLSCE14-300Q8
Numer produktu DigiKey
2170-SLSCE14-300Q8-ND
Producent
Numer produktu producenta
SLSCE14-300Q8
Opis
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kurtyna świetlna 14mm Palec
Kategoria
Wysokość ochrony
300mm
Producent
Banner Engineering Corporation
Liczba wiązek
40
Seria
Zakres roboczy
0,1m - 6,0m
Opakowanie
Skrzynka
Stopień ochrony
IP65 - pyłoszczelność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 55°C
Ochrona
Palec
Napięcie - zasilania
24V=
Zdolność wykrywania
14mm