SLLVP23-1050
Numer produktu DigiKey
2170-SLLVP23-1050-ND
Producent
Numer produktu producenta
SLLVP23-1050
Opis
LIGHT CURTAIN HAND 23MM
Szczegółowy opis
Kurtyna świetlna 23mm Ręczny
Kategoria
Wysokość ochrony
1050mm
Zakres roboczy
0,1m - 8,0m
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-20°C - 55°C
Napięcie - zasilania
24V=
Zdolność wykrywania
23mm