SLLP23-1260
Numer produktu DigiKey
2170-SLLP23-1260-ND
Producent
Numer produktu producenta
SLLP23-1260
Opis
LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 23MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kurtyna świetlna 23mm Palec/dłoń
Kategoria
Wysokość ochrony
1260mm
Temperatura robocza
-20°C - 55°C
Napięcie - zasilania
24V=
Ochrona
Palec/dłoń
Bazowy numer produktu
Zdolność wykrywania
23mm