SLLP23-1050P88
Numer produktu DigiKey
2170-SLLP23-1050P88-ND
Producent
Numer produktu producenta
SLLP23-1050P88
Opis
LIGHT CURTAIN HAND 23MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kurtyna świetlna 23mm Ręczny
Kategoria
Wysokość ochrony
1050mm
Producent
Banner Engineering Corporation
Zakres roboczy
0,1m - 12,0m
Seria
Stopień ochrony
IP65/IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-20°C - 55°C
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
24V=
Ochrona
Ręczny
Bazowy numer produktu
Zdolność wykrywania
23mm