SLLCP23-1190P55
Numer produktu DigiKey
2170-SLLCP23-1190P55-ND
Producent
Numer produktu producenta
SLLCP23-1190P55
Opis
LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 23MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kurtyna świetlna 23mm Palec/dłoń Do zaślepiania
Kategoria
Wysokość ochrony
1190mm
Seria
Funkcje
Do zaślepiania
Temperatura robocza
-20°C - 55°C
Napięcie - zasilania
24V=
Zdolność wykrywania
23mm