SLLCP23-1050-B16
Numer produktu DigiKey
2170-SLLCP23-1050-B16-ND
Producent
Numer produktu producenta
SLLCP23-1050-B16
Opis
LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 23MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kurtyna świetlna 23mm Palec/dłoń Do zaślepiania
Kategoria
Wysokość ochrony
1050mm
Producent
Banner Engineering Corporation
Zakres roboczy
0,1m - 12,0m
Seria
Funkcje
Do zaślepiania
Opakowanie
Skrzynka
Stopień ochrony
IP65/IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 55°C
Ochrona
Palec/dłoń
Napięcie - zasilania
24V=
Zdolność wykrywania
23mm