SGSMA4-300Q12
Numer produktu DigiKey
2170-SGSMA4-300Q12-ND
Producent
Numer produktu producenta
SGSMA4-300Q12
Opis
LIGHT CURTAIN 300MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kurtyna świetlna Funkcja dezaktywacji
Kategoria
Rozstaw wiązek
300mm
Producent
Banner Engineering Corporation
Zakres roboczy
0,5m - 6,5m
Seria
Funkcje
Funkcja dezaktywacji
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
IP65 - pyłoszczelność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 50°C
Wysokość ochrony
900mm
Napięcie - zasilania
24V=