SD50P300WKQP
Numer produktu DigiKey
2170-SD50P300WKQP-ND
Producent
Numer produktu producenta
SD50P300WKQP
Opis
STATUS DISPLAY, IO-LINK
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Graficzne (96 x 8) LED, białe Montaż na podstawie montażowej Złącze z kablem (M12)
Kategoria
Napięcie - zasilania
12 - 30V=
Producent
Banner Engineering Corporation
Styl zakończenia
Złącze z kablem (M12)
Seria
Rozmiar / wymiar
12,80" x 2,02" x 1,09" (325,0mm x 51,3mm x 27,7mm) (dł. x wys. x gł.)
Opakowanie
Skrzynka
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 50°C