S4BR14-450-S
Numer produktu DigiKey
2170-S4BR14-450-S-ND
Producent
Numer produktu producenta
S4BR14-450-S
Opis
SAFETY LIGHT CURTAIN, RECEIVER
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kurtyna świetlna 14mm Palec Tylko odb
Kategoria
Wysokość ochrony
450mm
Producent
Banner Engineering Corporation
Zakres roboczy
0,1m - 12,0m
Seria
Funkcje
Tylko odb
Opakowanie
Skrzynka
Stopień ochrony
IP65 - pyłoszczelność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 55°C
Ochrona
Palec
Napięcie - zasilania
24V=
Zdolność wykrywania
14mm