S22L2SRGB7T
Numer produktu DigiKey
2170-S22L2SRGB7T-ND
Producent
Numer produktu producenta
S22L2SRGB7T
Opis
LED PNL IND MULTI DIFF SRW TER
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Niebieskie, zielone, czerwone, białe - chłodne Rozproszone 10V - 30V 70mA Zacisk główkowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
S22L2SRGB7T Modele
Kategoria
Prąd
70mA
Producent
Banner Engineering Corporation
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Opakowanie
Torba
Wymiary wycięcia w tablicy
0,866" (22,00mm)
Status części
Aktywny
Styl soczewki
Okrągłe z płaską górną częścią
Typ
LED
Milikandele znamionowe
Kolor lampy
Niebieskie, zielone, czerwone, białe - chłodne
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Stopień ochrony
IP66, IP67, IP69K
Parametry znamionowe
Prąd stały
Bazowy numer produktu
Napięcie
10V - 30V