QS30VR3FF200QPMA
Numer produktu DigiKey
2170-QS30VR3FF200QPMA-ND
Producent
Numer produktu producenta
QS30VR3FF200QPMA
Opis
QS30VR3FF200QPMA 5-PIN MICRO PUR
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Tłumienie tła Czujniki optyczne 7,874" (200mm) SPDT- WŁĄCZANE ciemnością / WŁĄCZANE światłem
Kategoria
Napięcie - zasilania
24 - 250V~, 12 - 250V=
Producent
Banner Engineering Corporation
Czas odpowiedzi
15ms
Seria
Konfiguracja wyjściowa
SPDT- WŁĄCZANE ciemnością / WŁĄCZANE światłem
Opakowanie
Zbiorcze
Źródło światła
Czerwone (680nm)
Status części
Aktywny
Metoda połączenia
Złącze
Metoda wykrywania
Tłumienie tła
Stopień ochrony
IP67, NEMA 6
Odległość wykrywania
7,874" (200mm)
Temperatura robocza
-20°C - 70°C