QS30LVQPMA
Numer produktu DigiKey
2170-QS30LVQPMA-ND
Producent
Numer produktu producenta
QS30LVQPMA
Opis
WORLD-BEAM QS30: RETRORANGE:
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Odblaskowe, niespolaryzowane Czujniki optyczne 472,441" (12m) PNP - aktywowane ciemnością/aktywowane światłem - możliwość wyboru
Kategoria
Czas odpowiedzi
2ms
Producent
Banner Engineering Corporation
Konfiguracja wyjściowa
PNP - aktywowane ciemnością/aktywowane światłem - możliwość wyboru
Seria
Źródło światła
Czerwone (630nm)
Opakowanie
Skrzynka
Metoda połączenia
Złącze
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP67, IEC, NEMA 6P
Metoda wykrywania
Odblaskowe, niespolaryzowane
Typ regulacji
Nastawne, potencjometr
Odległość wykrywania
472,441" (12m)
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Napięcie - zasilania
10V - 30V