QS30FF400
Numer produktu DigiKey
2170-QS30FF400-ND
Producent
Numer produktu producenta
QS30FF400
Opis
PHOTO SEN FIXED 400MM BIPOLAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Tłumienie tła Czujniki optyczne 15,748" (400mm) NPN/PNP - aktywowane ciemnością/aktywowane światłem
Kategoria
Czas odpowiedzi
2ms
Producent
Banner Engineering Corporation
Konfiguracja wyjściowa
NPN/PNP - aktywowane ciemnością/aktywowane światłem
Seria
Źródło światła
Czerwone (680nm)
Opakowanie
Skrzynka
Metoda połączenia
Kabel
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP67, NEMA 6P
Metoda wykrywania
Tłumienie tła
Długość kabla
78,74" (2m)
Odległość wykrywania
15,748" (400mm)
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Napięcie - zasilania
10V - 30V