QS30FF200Q_ViewB
QS30FF200Q
Numer produktu DigiKey
2170-QS30FF200Q-ND
Producent
Numer produktu producenta
QS30FF200Q
Opis
PHOTO SEN FIXED 200MM BIPOLAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Tłumienie tła Czujniki optyczne 7,874" (200mm) NPN/PNP - aktywowane ciemnością/aktywowane światłem
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
QS30FF200Q Modele
Kategoria
Czas odpowiedzi
2ms
Producent
Banner Engineering Corporation
Konfiguracja wyjściowa
NPN/PNP - aktywowane ciemnością/aktywowane światłem
Seria
Źródło światła
Czerwone (680nm)
Opakowanie
Torba
Metoda połączenia
Złącze
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP67, NEMA 6P
Metoda wykrywania
Tłumienie tła
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Odległość wykrywania
7,874" (200mm)
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
10V - 30V