Q4XTILAF600-Q8
Numer produktu DigiKey
2170-Q4XTILAF600-Q8-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q4XTILAF600-Q8
Opis
PHOTO SEN 600MM 4-20MA
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Tłumienie tła Czujniki optyczne 0,984" - 23,622" (25mm - 600mm) 4 - analogowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
Q4XTILAF600-Q8 Modele
Kategoria
Czas odpowiedzi
500µs
Producent
Banner Engineering Corporation
Konfiguracja wyjściowa
4 - analogowe
Seria
Źródło światła
Czerwone LED
Opakowanie
Skrzynka
Metoda połączenia
Connector, M12
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP67, IP68, IP69K
Metoda wykrywania
Tłumienie tła
Typ regulacji
Nastawne
Odległość wykrywania
0,984" - 23,622" (25mm - 600mm)
Temperatura robocza
-10°C - 50°C
Napięcie - zasilania
12V - 30V