Q4XTILAF300-Q8
Numer produktu DigiKey
2170-Q4XTILAF300-Q8-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q4XTILAF300-Q8
Opis
SENSOR OPTICAL 5-1200CM
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki optyczne 0,98" - 11,81" (3 - 30cm) wyjścia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
Q4XTILAF300-Q8 Modele
Kategoria
Odległość wykrywania
0,98" - 11,81" (3 - 30cm)
Producent
Banner Engineering Corporation
Napięcie - zasilania
10V - 30V
Seria
Temperatura robocza
-10°C - 50°C