Q4XFULAF110-Q8
Numer produktu DigiKey
2170-Q4XFULAF110-Q8-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q4XFULAF110-Q8
Opis
LASER ADJ SENSOR, 110MM, QD
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki optyczne 1,38" - 4,33" (4 - 11cm) 4 - analogowe wyjścia
Kategoria
Odległość wykrywania
1,38" - 4,33" (4 - 11cm)
Producent
Banner Engineering Corporation
Typ wyjścia
4 - analogowe
Seria
Napięcie - zasilania
12V - 30V
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 50°C