Q4XFKLAF110-Q8
Numer produktu DigiKey
2170-Q4XFKLAF110-Q8-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q4XFKLAF110-Q8
Opis
LASER ADJ SENSOR, 110MM, QD
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki optyczne 1,38" - 4,33" (4 - 11cm) PNP wyjścia
Producent
Banner Engineering Corporation
Odległość wykrywania
1,38" - 4,33" (4 - 11cm)
Seria
Typ wyjścia
PNP
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie - zasilania
10V - 30V