Q2XRPLAF100-Q3
Numer produktu DigiKey
2170-Q2XRPLAF100-Q3-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q2XRPLAF100-Q3
Opis
SENSOR, ADJ FLD, 100MM, 10-30VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Tłumienie tła Czujniki optyczne 0,709" - 3,937" (18mm - 100mm) PNP - aktywowane ciemnością
Źródło światła
Czerwone (680nm)
Opakowanie
Torba
Metoda połączenia
Connector, M8
Odległość wykrywania
0,709" - 3,937" (18mm - 100mm)
Temperatura robocza
-25°C - 50°C
Napięcie - zasilania
10V - 30V