Q2XRPAF150-Q3
Numer produktu DigiKey
2170-Q2XRPAF150-Q3-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q2XRPAF150-Q3
Opis
SENSOR, ADJ FLD, 150MM, 10-30VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Tłumienie tła Czujniki optyczne 0,709" – 5,906" (18mm – 150mm) PNP - aktywowane ciemnością
Źródło światła
Czerwone (645nm)
Opakowanie
Torba
Metoda połączenia
Złącze
Odległość wykrywania
0,709" – 5,906" (18mm – 150mm)
Temperatura robocza
-25°C - 50°C
Napięcie - zasilania
10V - 30V