Q2XRPAF150-2M
Numer produktu DigiKey
2170-Q2XRPAF150-2M-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q2XRPAF150-2M
Opis
SENSOR, ADJ FLD, 150MM, 10-30VDC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Tłumienie tła Czujniki optyczne 0,709" – 5,906" (18mm – 150mm) PNP - aktywowane ciemnością
Kategoria
Czas odpowiedzi
850µs
Producent
Banner Engineering Corporation
Konfiguracja wyjściowa
PNP - aktywowane ciemnością
Seria
Źródło światła
Czerwone (645nm)
Opakowanie
Skrzynka
Metoda połączenia
Kabel
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP67
Metoda wykrywania
Tłumienie tła
Długość kabla
78,74" (2m)
Odległość wykrywania
0,709" – 5,906" (18mm – 150mm)
Typ regulacji
Nastawne, potencjometr 3-obrotowy
Napięcie - zasilania
10V - 30V
Temperatura robocza
-25°C - 50°C